Науково-методична проблема, над якою працює школа: «Компетентнісний підхід та особливості соціалізації в умовах створення єдиного освітнього простору»
ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ
Вербівського закладу повної загальної середньої освіти
на 2018-2019 навчальний рік
- Створення сприятливих умов для навчання й професійного розвитку педагогічних працівників закладу освіти у міжкурсовий період згідно з пріоритетами державної соціально-економічної політики, орієнтованої на задоволення потреб особистості, суспільства й держави.
- Спрямування роботи закладу освіти на виконання завдань обласної науково-методичної проблеми "Компетентнісний підхід та особливості соціалізації особистості в умовах створення єдиного освітнього простору
- Забезпечення організаційно-методичного супроводу підвищення якості освітнього процесу у закладі повної загальної середньої освіти, покращення навчальних досягнень учнів, показників ЗНО.
- Здійснення моніторингових досліджень освітнього процесу, організації методичної роботи, ефективності управлінської діяльності у закладі освіти та інших актуальних питань освітньої галузі.
- Вивчення потреб і надання практичної допомоги молодим спеціалістам та іншим педагогічним працівникам, у тому числі в період підготовки їх до атестації; участь у роботі атестаційних комісій.
- Забезпечення організаційно-методичного супроводу, координаційної роботи щодо створення умов для виявлення та розвитку обдарованих дітей.
- Сприяння підвищенню професійного рівня педагогічних працівників закладу освіти шляхом самоосвіти, запровадження системи методичних навчань, участі у обласних, всеукраїнських та міжнародних конференціях, семінарах, проектах.
- Забезпечення організаційно-методичного супроводу органічного поєднання системи принципів патріотичного, громадянського виховання в цілісну систему виховного процесу у закладі освіти.
- Активізація співпраці з науковими освітніми установами, вищими, професійно-технічними закладами освіти та громадськими організаціями.
- Вивчення, узагальнення та впровадження в педагогічну практику досвіду використання інноваційних технологій і сучасних форм організації освітнього процесу.
- Підвищення якості теоретичного, науково-методичного рівня навчання педагогічних працівників шляхом організації нетрадиційних форм методичної роботи.
- Трансформування наукових ідей у педагогічну практику, методична підтримка інноваційної діяльності в освітній галузі.
- Покращення матеріально-технічної бази методкабінету.
Модель науково-методичної роботи